Oferta McX-net  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą nielimitowanego dostępu do sieci Internet. Cenniki i szczegóły oferty są podzielone na grupy w zależności od typu klienta docelowego (klienci indywidualni, firmy czy instytucje).

Świadczymy usługi dostępu do sieci Internet na terenie miasta Dukla i okolicznych miejscowości. Jedną z wielu zalet z bycia naszym klientem jest fakt że jako jedyni na rynku lokalnym oferujemy bezpłatnie wszystkim naszym klientom publiczny adres IP. Dzięki temu możesz do woli korzystać z serwisów typu rapidshare czy megaupload bez obawy, że ktoś inny już zajął kolejkę ściągania. Posiadanie publicznego adresu IP to nie tylko serwisy do ściągania - ułatwi to również prowadzenie rozmów on-line (SKYPE itp.), granie w gry sieciowe bez żadnych ograniczeń czy też wysokie ID w programach typu P2P co znacznie przyspiesza pobieranie plików.

Ponadto podpisując umowę o świadczenie usług nie wiążesz się nią z nami na rok, dwa lub więcej. Możesz ją podpisać i w dowolnym czasie rozwiązać bez żadnych konsekwencji. Nie trzymamy klienta "na siłę", zatem decydując się na nasze usługi masz pewność, że np. w przypadku Twojego wyjazdu lub przeprowadzki nie zapłacisz żadnej kary umownej za zerwanie umowy przed jej wygaśnięciem.

Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do Wirtualnego Biura Obsługi Klienta, gdzie może m.in. zarządzać swoimi danymi osobowymi i kontaktowymi, pobierać faktury VAT za usługi, sprawdzać stan swoich płatności, zgłaszać usterki czy też kontaktować się z nami.

Każdy nowy klient, który podpisze z nami umowę, pierwszy miesiąc korzystania z sieci otrzymuje GRATIS.

Copyrights © 2009 FHU MACX.
Projekt i wykonanie: mcx-net